UWAGA: Ta strona używa plików cookies w celach: świadczenia usług, reklamy Google AdSense oraz statystyk Google Analytics. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Przeczytaj więcej nt plików cookies.

 

Zawieszenie Audi A4 B5

Audi A4 jest często krytykowane w Polsce za skomplikowane przednie zawieszenie. Zawieszenie przeciętnego samochodu składa się z jednego połączonego lub dwóch osobnych wahaczy, które trzymają jedno koło. W przypadku A4 na każde koło przypadają aż 4 wahacze.

Z jednej strony koszt wymiany kompletu przednich wahaczy, który wynosi średnio 2000 zł jest wysoki to należy pamiętać, że w obecnych czasach coraz większe koszty ponosimy w przypadku samochodów wielu marek. Wystarczy wspomnieć o takich autach, samochodach popularnych jak np. Peugeot 206 czy Citroen Berlingo w którym regeneracja tylnej belki kosztuje 1000 zł a 206 nie jest wygodnym samochodem klasy średniej - jak Audi A4.